neděle 12. května 2013

Kdo postaví dětské hřiště? Bude tam lanovka? Bude areál oplocen?

Ve středu 15. 5. 2013 se koná na radnici od 17h neplánované krátké zasedání Zastupitelstva města, kterému předchází plánovaná schůze Rady města, kde radní budou schvalovat z 7. 5. 2013 výběrovou komisí doporučeného zhotovitele nového dětského hřiště v Lomnici nad Popelkou.

Přijďte se v diskuzi na zasedání zeptat na jméno vítězné firmy, poptat na konečnou podobu hřiště a termín jeho otevření, svěřte se s event. obavami o udržení čistoty, bezpečnosti a dlouhodobé životnosti hřiště. 

Zveme i ty, kteří se nám v průběhu prodeje benefičních placek nabídli, že sponzorsky zhotoví oplocení areálu, ale i ty, kteří plot nechtějí, aby svými argumenty a zkušenostmi podpořili volnost pohybu a propojení generací a přírody. 

Nenechte si ujít možnost být mezi prvními vyjádřit se na setkání se zástupci města, přijďte nabídnout pomoc, zeptejte se na vše, co vás o hřišti zajímá. 

V pondělí 20. 5. 2013 se koná na zámku od 18 hod. tradiční beseda se starostou a tentokrát jsou tématem investiční akce, mezi které kromě koupaliště a event. dalších akcí patří i dětské hřiště. 

Přijďte i sem a na neformální besedě se zástupci radnice se zapojte! Na Vaše dotazy a nabídky pomoci se těšíme!